Neapolský záliv TERMÍN PŘESUNUT KVŮLI COVID

Program

1. den: 7:45 h sraz na pražském letišti v Terminálu 2. Odlet přímou linkou do Neapole. Po příletu transfer MHD do hotelu. Odpoledne prohlídka centra Neapole (Staré město, hrad Castel Nuovo, návštěva Palazzo Reale, přístav, Galerie Umberto I., kostely Františka 
z Paoly, Ježíše, Dominika, dóm, opera San Carlo, Santa Lucia).
2. den: po snídani celodenní výlet vlakem do Herkulanea a Pompejí. Návštěva archeologických nalezišť římského města zničeného erupcí Vesuvu.
3. den: po snídani výlet trajektem na ostrov Capri. Nejnavštěvovanější ostrov Tyrhénského moře byl rezidencí císařů Augusta a Tiberia. Prohlídka městečka Capri, vycházka k vile San Michele (A. Munthe), do Agustových zahrad a Mariny Picola. Návrat do Neapole. 
4. den: snídaně, návštěva Národního archeologického muzea. Jedna z nejvýznamnějších sbírek světa starořeckých a starořímských nálezů (Farnéský býk, Tančící faun, Venuše Callipige či fresky z Pompejí). Večer možnost návštěvy koncertu v divadle San Carlo.
5. den: po snídani volno, ve 14:30 h odjezd MHD na letiště. Přílet do Prahy v 17:20 h.

Fakultativní program: vstupenka na koncert orchestru Teatro di San Carlo, dir. Juraj Valčuba (Sibelius, Grieg, Respighi) 20 až 75 EUR.

Doprava: letecky

Cena od 15 500 Kč

Iformace: tel.: 261 227 903 (po-pá 9.00 - 16.00), info@voleman.czhttp://voleman-zajezdy.cz/neapolsky-zaliv

Detaily akreditované akce

Odborný garant akce

Stanislav Voleman

Místo konání

Neapol, Itálie

Začátek akce

Pátek, 13. Březen 2020 - 7:45

Počet hodin

14

Plánovaný počet účastníků

15

Registrace na akci

http://voleman-zajezdy.cz/neapolsky-zaliv